آوه
طراحی سایت در کرمان
ن : آوه ت : جمعه 6 فروردين 1400 ز : 10:15 | +


دیجیتال مارکتینگ آماده ارائه خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ به تمامی شرکت ها، موسسات و مراکز کسب و کاری می باشد که نیازمند و علاقه مند هستند، در دنیای مجازی کسب و کار حرفی برای گفتن داشته باشند و بتوانند خدمات و محصولات خود را هرچه بهتر و بیشتر به مخاطبان خود ارائه دهند

 
چرا باید وب سایت داشته باشیم؟
امروزه با توجه به افزایش اینترنت و فضای مجازی هر فردی را در کسب و کار خود به فکر وا می دارد که علت نیاز ساخت سایت چییست و چرا باید برای حرفه ی خود سایتی داشته باشد؟در این مقاله می خواهیم بدانیم چرا باید سایت داشته باشیم؟هر فردی که نیاز به تجارت الکترونیک را در زمینه ی کاری خود ببیند برای هر نوع فعالیت اقتصادی به ساخت وب سایت نیاز دارد.هر کسب و کاری هرچند کوچک برای معرفی محصولات و خدمات خود نیاز به طراحی وب سایت دارد به عبارتی یک سایت می تواند نقش یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی کند حتی با امکاناتی بسیار بیشتر از یک بروشور ساده. این لینک نمونه کار طراحی سایت ، شما با استفاده از یک سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید.

همچنین از یک سایت اینترنتی می توان برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان هم استفاده کرد به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند

شرکت در نظر دارد تا با طراحی وب سایت های شیک و بسیار زیبا شما را در جهت ارائه هر چه بیشتر خدمات و نمایش محصولات تان به مشتریان یاری نماید.صفر تا صد طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید تا با تولید محتوایی مناسب، شما را در عرصه رقابت در دنیای دیجیتال به اوج برسانیم. شرکت پاسخگوی نیاز شما به طراحی وب سایت در کرمان خواهد بود.  شرکت طراحی وب سایت در کرمان را عهده دار استتولید محتوا
تولیدمحتوا اصطلاحی است که برای توصیف شیوه های مختلف درون سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.تولید محتوا سهم اطلاعات به هر رسانه و به ویژه رسانه های دیجیتال برای کاربر نهایی یا مخاطب در متن های خاص است.

محتوا چیزی است که باید از طریق برخی رسانه ها بیان شود، به عنوان گفتار، نوشتن یا هر یک از هنرهای مختلف برای بیان خود. اشکال معمول ایجاد محتوا شامل حفظ و به روز رسانی وب سایت ها، وبلاگ نویسی، مقاله نویسی، عکاسی  و … است.آثار فرهنگی، مانند موسیقی، فیلم، ادبیات و هنر، اشکال محتوا هستند. کتابها و کتابهای الکترونیکی که به طور سنتی منتشر می شوند، یک نوع محتوای فرهنگی هستند.

تولید محتوا برای سایت شامل ویدئوها، عکس ها، متون و حتی موسیقی هایی است که یک کارشناس تولید محتوا در سایت خود قرار می‌دهد. می‌دانیم که تولید محتوای متنی از ارزش بالاتری در گوگل برای رتبه گیری برخوردار است و در سئو سایت نقش موثرتری دارد. اما نکته‌‌ی شایان ذکر این است که محتوا نباید صرفا برای رتبه گرفتن درگوگل نوشته شود و باید محتوایی باشد که نیاز کاربر را به وضوح و سادگی رفع نماید. به همین دلیل تولید محتوای متنی برای سایت در گوگل، اهمیت و ارزش بالاتر و بیشتری نسبت به سایر محتواها (عکس و فیلم) دارد.شرکت طراحی سایت با جذب افراد متخصص در زمینه محتوا نویسی در کرمان فعالیت دارد. هدف ما تولید محتوایی مفید درباره کسب و کار شما در جهت جذب هر چه بیشتر مخاطب است.  با تولید عکس، متن، فیلم و صدا در این زمینه فعالیت دارد.

عکاسی و فیلمبرداری
از دیگر از خدمات شرکت طراحی سایت، عکاسی در کرمان است. در فضای سئو و شبکه های اجتماعی عکاسی نقش بسیار مهمی دارد. زیرا هرچه ویژگی ظاهری کسب و کار شما در فضای مجازی بهتر باشد مخاطب بیشتری را جذب خواهد کرد و محصول شما با جزئیات کامل به مخاطبتان معرفی خواهد شد.

یکی از دلایلی که شرکت ها یک عکاس صنعتی را استخدام می کنند، لزوم داشتن یک وب سایت خوب است که محصولات و خدمات خود را به طور موثر نشان می دهد. مطمئناً، می توان به تعداد ممکن بروشور و پوستر چاپ کرد، اما حضور گسترده آنلاین برای کسب و کارها ضروری است تا در جامعه تحت هدایت رسانه های اجتماعی رونق بگیرند.

عکاسان صنعتی با گرفتن عکس از محصولات، ماشین آلات و … می توانند به پیشبرد یک کسب و کار کمک کنند.استفاده از یک کادر حرفه ای و توانمند در این زمینه می تواند محصول شما و فضای کسب و کارتان را هرچه بهتر و کامل تر به دیگران معرفی کند در نتیجه میزان فروش شما افزایش پیدا خواهد کرد.

دارای یک کادر حرفه ای فیلم برداری و عکس برداری از تمام زوایا، با توجه به نیاز مشتری به همراه ایده پردازی خلاق و به روز جهت همسان سازی تبلیغات شما با فاکتورهای زمانی حال حاضر کادر مجرب و متخصص می باشد تا محصول و خدمات شما را با کیفیت هرچه بهتر به مخاطبتان معرفی کند

موسسه آموزشی خدماتی با همکاری پرسنل متخصص در زمینه های:

– طراحی سایت
– بهینه سازی موتورهای جستجوگر
– تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی شامل عکس، ویدئو، متن
– مدیریت شبکه های اجتماعی شامل تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک، توییتر، لینکدین
– ویدئو مارکتینگ یوتیوپ و آپارات
– خدمات مربوط به تبلیغات اینترنتی در کانال های هدف و پر بازدید
– مدیریت ارتباط با مشتری
– برنامه نویسی جاوا و پی اچ پی و اندروید موبایل
– خدمات مربوط به عکاسی عکاسی و فیلمبرداری به صورت حرفه ایدر حال فعالیت است و آماده ارائه خدمات در حوزه دیجیتال مارکتینگ به تمامی شرکت ها، موسسات و مراکز کسب و کاری می باشد که نیازمند و علاقه مند هستند، در دنیای مجازی کسب و کار حرفی برای گفتن داشته باشند و بتوانند خدمات و محصولات خود را هرچه بهتر و بیشتر به مخاطبان خود ارائه دهند
کاشت پیاز گل و راهنمای خرید گیاهان پیازی
ن : آوه ت : پنج شنبه 5 فروردين 1400 ز : 19:21 | +

پیاز گل یا سوخ، غدهای در درون زمین می باشد که در زمان گلدهی گیاه، شروع به رشد و تولید برگ یا تیغه گل میشود. این غده در قسمت زیرزمینی گیاه، در زمان استراحت برای ذخیره گیاه استفاده میشود و در این زمان گیاه، پژمرده و تمام نیروی خود را به تولید و تکثیر پیازهای زیرزمینی میکند.

انوع پیازگل:
پیازها بر اساس بزرگی و کوچکی به دسته های پیازها، غدهها، ریزومها و ریشههای گوشتی تقسیم می شوند و گلکاران و باغبانان این گیاهان را، گیاهان پیازی مینامند، که به دستههای زیر تقسیم میشوند:
پیازهای درشت: به گلهایی همانند پیاز گل مریم، پیاز گل آماریلیس، پیاز لیلیومها وسایر پیازهای اندازه درشت
ریزومها: ریزومهای گلها همانند پیاز بوده، اما در بعد و اندازه کوچکتر هستند. این ریزومها بعنوان تولید مثل و تکثیر گیاهان استفاده میشوند، و در دو نوع افقی و عمودی تقسیم میشوند، از جمله ریزومها میتوان به ریزوم اگزالیس، ریزوم گل نیلوفر باران، زامیفولیا و ... نام برد.
گیاهان غدهای: غدهها همانند پیازها درشت بوده و تفاوت اصلی غدهها با پیازها عدم وجود بخش تحتانی آن است، که ریشه را از ساقه مجزا میکند. از جمله این گلها میتوان به غده گل کوکب و گل صدتومانی و ... نام برد.
ریشههای غدهای یا ریزومدار:  این گیاهان دارای ریشههای ریزومدار کوچک بوده، همانند ریشه گل هوستا، ریشه گل برف یا موگه و زنبق رشتی و سایر گیاهان.

تفاوت گلهای پیازی با گلهای زینتی دیگر:

گلهای پیازی علاوه بر اندامهای هوایی، دارای غده، ریزوم یا پیاز هستند. این گلها در دسته گلهای زینتی هستند و عمده تفاوت آنها بخاطر طیف رنگهای بسیار زنده، زیبا با کنتراست بالا و خالص هست و به همین دلیل اصطلاحا" بین گلبازها و علاقمندان، دارای محبوبیت بیشتری هستند، خصوصا درزمان عید، با خرید پیاز آماریلیس یا پیاز گل لاله و چیدمان آن در سر سفره هفت سین آن را تزئین میکنند.

راهنما و آموزش کاشت پیاز گل:

کاشت گیاهان پیازی بسیار ساده می باشد و معمولا" آنها را با تناسب فصول به 4 دسته پیاز بهاره، پیاز تابستانه، پیاز پاییزه، پیاز زمستانه تقسیم بندی میکنند. الیته این تقسیم بندی بر اساس گلدهی گیاهان پیازی می باشد و ممکن است بعضی از گلها در زمان های مختلف نیز گلدهی کنند.
پیاز بهاره: در زمان شروع بهار شروع به گلدهی میکنند همانند گلهای نرگس، گل لاله، گل سنبل، گل آماریلیس و ...
پیاز تابستانه: شامل انواع گلایلها، سوسن، پیاز گل مریم، کوکب و شیپوری میباشد.
پیاز پاییزه: این پیازها در زمان فصل پاییز شروع به گلدهی میکنند شامل آلالهها، پیاز گل زعفران
دسته آخر پیاز زمستانه: شامل گلهایی همانند گل زعفران زینتی و ... میباشد.
البته این نکته را مد نظرقرار دهید بعضی از گلها و گیاهان پاییزی فصل مشخصی ندارند و با توجه به شرایط خاص در کاشت میتوان آنها را وادار به گلدهی هم کرد.

برای کاشت پیازها در گلدان باید گلدانی با تناسب مناسب پیاز گل تهیه کرد. عمق کاشت پیاز گل معمولا" باید دو برابر قطر پیاز گل باشد. گلدان شما نباید بیش از حد بزرگ باشد، ابتدا انتهای گلدان را سوراخ ایجاد کرده و انتهای آن را با پوکه معدنی یا تکه سفال به اندازه 2 الی 4 سانتی متر ریته و پر کنید تا زهکشی مناسب شود، سپس بستر کاشت خود را طبق ترکیبات زیر مهیا کنید:
زغال خرد شده 5 درصد: از زغال خورد شده برای مانع شدن رشد قارچ ها و باکتریها استفاده می شود.
کود حیوانی و شن به نسبت مساوی تا نصف گلدان پر شود، پیاز گل را روی آن قرار داده و روی پیازها با مخلوط خاک باغچه، کود پوسیده دامی و ماسه به نسبت مساوی ریخته شود و اندازه یک سانتی متر لبه فوقانی گلدان را برای آبیاری خالی بگذارید، سپس خاک اطراف پیاز گل را کمی فشار داده طوری که قسمت جوانه زنی پیاز (سر پیاز) لب به لب سطح خاک مماس باشد (البته در بعضی از گلها همانند آماریلیسها، غدههای پیازی باید دوم سوم پیاز زیر خاک و مابقی بیرون باشند).
بعد از اتمام کار گلدان را آبیاری نموده و آن را در مکانی مناسب با تهویه هوای خوب، با نور قوی ولی غیر مستقیم قرار دهید و هر 20 الی 30 روز یکبار کوددهی npk   با دوز مناسب انجام شود، میتوانید کود را در آب مخلوط و به برگهای گل آبپاشی کنید.
راهنمای خرید پیاز گل:
ابتدا مشخصات یک پیاز مرغوب را شرح میدهیم تا با خصوصیات  آن آشنا شوید، یک پیاز مرغوب باید دارای یک سری ویژگیها باشد:
یک پیاز مرغوب و سالم باید درشت باشد (مهمترین فاکتور یک پیاز سالم و مرغوب است چون در پیازهای درشت گلدهی همان سال انجام میشود، همچنین گلها ی نهایی گل نیز ، درشت و با کیفیت خواهد بود)
 نرم و لهیده نباشد: پیاز نرم و زخمی ممکن است در حال خراب شدن باشد.
دارای پیازچههای کوچک در کنارش نباشد: البته اگر پیاز شما درشت باشد مشکلی ندارد.
سفت و سنگین باشند

مرکز فروش پیاز گل کجاست:
حال سوال اینجاست که پیاز گل را در شهر خودم از کجا تهیه و خرید کنم؟
معمولا" در بازارهای گل و گیاه شهر خود میتوانید این پیازها را تهیه کنید اما دو مشکل وجود دارد:
اول اینکه در بازارها با توجه به معرض قرار دادن پیازها در نور آفتاب، آنها بی کیفیت شده
دوم: زمان طولانی که بابت رفت و آمد و هزینههای جانبی آن و همچنین شرایط پیش آمده بیماری (مثل کرونا) در مسیر تردد و خستگی میتواند شما را برای خرید پشیمان کند.
لذا بهترین راه برای خرید پیاز گل، مراجعه به سایتهای اینترنتی و فروش پیاز گل در بستر آنلاین می باشد. خود بنده به شخصه از همین روش پیازهای مرغوبی را از سایتهای مختلق تهیه کردم و برای تجربه لینک یک سایت خوب را برای خرید پیاز گل که خرید از آن داشتم را همینجا قرار دادم. اما لازم هست به فروشنده تاکید کنید که پیازها را با پست سریع ارسال کنند، همچنین بعد از رسیدن به شما، آن را سریعا  با روشی که در قسمت کاشت پیاز ذکر کردیم کاشت نمایید، چون با ماندن  آن پیازها کیفیت خود را از دست میدهند، یا اینکه پیاز گل را در باغچه خود یا گلدانی با بستر خاک کاشت نمایید اما رطوبت آن را کم کنید و آبدهی نکنید تا پیازها سالم بمانند.

منبع: شایانیوز